SKI 50+
AKTYWNIE!
Program ACTIVE 50+ wraz z pobytem w Alpach włoskich obejmuje:
po nartach wieczór integracyjny przy muzyce
wyciągi i trasy zjazdowe dostosowane do potrzeb uczestników
po nartach odnowa biologiczna w hotelowym wellness/sauny, jacuzzi, basen
Aqua Body Control System – kształtowanie sylwetki i motoryki w wodzie
wieczór z muzyką
uroczyste zakończenie turnusu (wieczór z muzyką)
slalom narciarski dla wszystkich uczestników
uroczyste zakończenie turnusu
Gdzie? Włochy, Folgaria-Lavarone
Hotel Astoria****
Kiedy? 01-10.03.2024
Ile? 2950 zł/os
REGION NARCIARSKI FOLGARIA – FIORENTINI - LAVARONE
to ponad 100 km tras dwóch wiodących stacji narciarskich w południowo-wschodniej części regionu Trentino. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Przeważają tu niebieskie i czerwone trasy, co sprawia, że miejsce to jest wręcz idealne dla średniozaawansowanych i początkujących narciarzy. Jest to ciekawy region zarówno dla miłośników pięknych widoków jak i pasjonatów narciarskich wypraw. Stacje te oferują trasy o różnym stopniu trudności, nie brakuje też tutaj czarnych nartostrad dla osób bardziej wymagających.
Najważniejsze miejsca tego regionu to Tol di Serrada i historyczna trasa Sallzzona di Fondo Grande, Costa, Bertoldi i Malga Rivetta. Dla snowboardzistów przygotowano snow park, dla dzieci parki do zabaw i nauki narciarstwa. Jest to także doskonały region dla amatorów narciarstwa biegowego.
Folgaria to urokliwe miasteczko, szczególnie zimą. Niezwykłe oświetlenie barów i restauracji sprawia, że wieczorny spacer po Folgarii można bez najmniejszego zawahania dodać do listy obowiązkowych miejsc, które warto zobaczyć podczas wyjazdu. Lavarone natomiast, to miejscowość ceniona już za czasów austriackiej arystokracji. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, oddalone zaledwie o 15 minut busem od Folgarii i w pobliżu wyciągów w Bertoldi.
Skibusy dowożą narciarzy zarówno w obrębie stacji Folgaria (74km tras), jak i stacji Lavarone (30km tras).
GRAND HOTEL ASTORIA ****
Hotel znajduje się około 1 km od stoków i wyciągów narciarskich i oferuje panoramiczny taras z widokiem na Alpy. W kompleksie Grand Hotel Astoria dostępne są takie udogodnienia jak: pokój gier, sala bilardowa, dyskoteka oraz kryty kort do squasha. Centrum odnowy biologicznej obejmuje kryty basen, jacuzzi, saunę, łaźnię turecką i fitness. Wszystkie pokoje wyposażone są w telefon, klimatyzację i telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, część pokoi z balkonami, łazienka z wanną lub prysznicem. Pokoje 2, 3, 4 osobowe typu Standard/Superior, Family Room (jednopokojowy) i Junior Suite 2+2 (dwupokojowy) za dopłatą. Restauracja zaprasza na dania kuchni lokalnej i międzynarodowej, bufet z przystawkami i warzywami, jak również na typowe specjały z regionu Trydent. Raz w tygodniu wieczór z muzyką na żywo. W restauracji wymagane jest pełne obuwie.
CENA PAKIETU ZAWIERA:
7 noclegów w pokoju standardowym
wyżywienie 2 x dziennie (7 śniadań, 7 obiadokolacji)
opiekę rezydenta/instruktora, animatorów
realizacja programu Promotor Active 50+
slalom i uroczyste zakończenie turnusu
basen/wellness, fitness, squash, bilard
Internet WI-FI na terenie całego hotelu, także w pokojach
ubezpieczenie podstawowe KL 20 000 EUR i NNW 5 000 EUR
opłatę Gwarancyjną Funduszu Turystycznego i Pomocowego
CENA NIE ZAWIERA:
Ubezpieczenie karnetu narciarskiego 2,50 Euro/dzień; 15 Euro/6 dni.
WAŻNE INFORMACJE:
Kod imprezy | W-50+Astoria-bus |
Miejscowość | Lavarone |
Kraj | Włochy |
Region | Folgaria |
Rodzaj imprezy | WCZASY NARCIARSKIE |
Rodzaj zakwaterowania | hotel |
Rodzaj transportu | ![]() |
Termin 1 |
01.03.2024-10.03.2024
|
Opcje dodatkowe |
Szczegóły dot. cen opcji dodatkowych w opisie oferty, po lewej stronie. |